Par mums

Pebo dzimtas lepnums

SIA „PEBO NAMI” ir ģimenes uzņēmums, kas apsaimnieko nekustamo īpašumu Rīgā, K. Valdemāra ielā 33, Dzirnavu ielā 39 un Dzirnavu ielā 41. Apsaimniekotajos namos piedāvājam kvalitatīvus dzīvokļus īrei un biroju telpas nomai.

Kopš ēku kompleksa Rīgā, K. Valdemāra ielā 33, denacionalizācijas 1992. gadā Pebo ģimene nepārtraukti ir darbojusies īpašuma sakopšanā un attīstībā. Šobrīd līdzās kompleksam K. Valdemāra ielā 33 apsaimniekojam ēku Dzirnavu ielā 41A, kā arī divus biroju un dzīvokļu namus Dzirnavu ielā 39 un 41, kas ekspluatācijā nodoti tikai 2016. gadā.

Mums rūp savu nomnieku un īrnieku labsajūta, kas liek īpašumu uzturēt labā tehniskajā un vizuālajā kārtībā. Telpas nomniekiem vienmēr nododam ar svaigi veiktu kosmētisko remontu, rūpējamies par sakoptu vidi un piedāvājam saviem iemītniekiem dažādus pakalpojumus sadzīves un darba atvieglošanai. Mūsu klientiem un viņu ciemiņiem pieejams gan stāvlaukums pagalmā, gan slēgtas velonovietnes. Mūsu komanda palīdzēs uzkopt telpas, veikt kosmētisko remontu, kā arī dažādus sīkus remontdarbus un uzlabojumus nomātajās telpās.

 

Pievienotā vērtība

10 gadu laikā iegūti vairāki atzinības raksti

Nama lielākā vērtība, protams, ir tā novietojums – pašā Rīgas darījumu centrā. Bet galvenā vērtība ir īpašā atmosfēra, ko veido īpašnieku – Pebo dzimtas, mūsu īrnieku un līdzstrādnieku saskaņa. Mēs pamatoti lepojamies ar sasniegumiem nama labiekārtošanā. Šeit mēs cenšamies iedzīvināt latviešu tradicionālo kārtības mīlestību, stila izjūtu un vienkāršību. Nama auru palīdz veidot arī mūsu pastāvīgie īrnieki, no kuriem daudzi ir kopā ar mums jau vairāk nekā 10 gadus.

Nams K. Valdemāra ielā 33 ir saņēmis arī pašvaldības novērtējumu – pēdējo 10 gadu laikā esam ieguvuši vairākas balvas par sakoptāko īpašumu, labāko nama gaismas noformējumu, labāko apzaļumošanu u.c.


Ja dzirdat putnu balsis mūsu pagalmā, nebrīnieties, tā ir mūsu skaņu galerija. Tas ir jaunievedums, ko esam ieviesuši īrnieku labsajūtai – darba dienās nama pagalmā skan dabas skaņas vai augstvērtīga pieklusināta mūzika. Tas mums palīdz labāk saglabāt saikni ar dabu un nepārprotami uzlabo vides kvalitāti.

 

Komanda

Tikai kopā mēs varam vairāk

Par īpašumu tehnisko stāvokli un klientu labsajūtu ikdienā rūpējas mūsu komanda. Mūsu darbinieki ir gatavi atrisināt jebkuru ar telpu iekārtošanu un uzturēšanu saistītu jautājumu. Saviem klientiem piedāvājam namdara, santehniķa, elektriķa, apkopējas pakalpojumus. Ikdienā pie pagalma iebrauktuves dežurē pagalma uzraugs.