Pakalpojumi

Elektromobiļu uzlāde

Pie mums laipni gaidīti ir arī elektromobiļu īpašnieki! Savu klientu ērtībām esam ierīkojuši divas elektrisko automašīnu uzlādes stacijas.

Remonts

Mēs atvieglosim jums ievākšanos. Pēc klienta pieprasījuma mēs nodrošinām gan telpu kosmētisko remontu, gan telpu pārbūves atbilstoši klienta vajadzībām, gan arī interjera iekārtošanu.

Pagalma uzraudzība

Par kārtību pagalmā, tai skaitā transporta kustības koordinēšanu 24 stundas diennaktī rūpējas pagalma uzraugs. Pagalmā darbojas 24 stundu videonovērošanas sistēma.

Uzkopšana

Mēs varam parūpēties par jūsu telpu uzkopšanu. Uzkopšanu iespējams pasūtīt gan regulāru (ik dienas, ik nedēļas utt.), gan arī ārkārtas, piemēram, pēc svinībām, kosmētiskā remonta u.c.

Auto stāvvieta

Īrnieku ērtībai piedāvājam automašīnu novietošanu nama pagalmā. Stāvvietu skaits pagalmā ir ierobežots, tāpēc priekšroka tiek dota ilgtermiņa klientiem.

Velosipēdu novietnes

Atbalstot zaļu domāšanu un veselīgu dzīvesveidu, mēs piedāvājam drošu, slēdzamu velosipēdu novietni, kā arī vairākus atklātus velostendus.

Elektriķis, santehniķis

Ikdienas sīkajiem remontiem un uzlabojumiem mēs piedāvājam pastāvīgi dežurējošu speciālistu pakalpojumus: elektriķa – apgaismes līdzekļu, strāvas kontaktu ierīkošanai un nomaiņai, kā arī vājstrāvas komunikāciju ierīkošanai; santehniķa – sīko santehnisko jautājumu risināšanai; namdara – plauktu ierīkošanai, mēbeļu montāžai un demontāžai.